Jablkový horoskop

Jablkový horoskop

Všetko je vo hviezdach. Alebo v jablkách? Môžete im veriť alebo aj nie, charakteristika znamení podľa jablčných odrôd prezradí všeličo o vašej osobnosti. Vyberte si z nej len to, čo sa vám páči a s čím sa dokážete identifikovať.

Aké ste jablčné znamenie? Vyhľadajte svoj dátum narodenia a prečítajte si čo-to o svojom charaktere. Na výroky, ktoré sa vám nepáčia, okamžite zabudnite. Ak ste sa našli, pochváľte sa v komentároch,. Autorka horoskopu, milá pani záhradníčka, astrologička, pomologička a tak trochu rozprávková babička si ich isotne prečíta.

21. 3. - 20. 4. ELSTAR

Toto jarné jablkové znamenie charakterizuje sviežosť, impulzivita a podnikavý duch. Žiaden začiatok preň nie je ťažký, do nových projektov sa púšťa s chuťou a elánom. Plody jeho spontánnej práce bývajú šťavnaté a chrumkavé a ostávajú dlho pevné, aj keď Elstar kvôli nim neraz išiel hlavou proti múru. Väčšinou sa mu to oplatí. Občas bývajú trochu sebeckí a chvíľu trvá, kým pochopia, že v partnerstve musia občas pristúpiť na kompromisy.

21. 4. - 21. 5. JONATHAN

Človek narodený v čase jonatánok je nezameniteľný - zmyselný, zemitý a pôvodný. Je to veľký labužník a bonvián. Pôžitky si najradšej vychutnáva v spoločnosti a aj v pracovnom živote sa rád obklopuje ľuďmi - vo veľkom, dynamickom kolektíve sa cíti najlepšie a jeho práca potom prináša veľké a sladké plody. V partnerskom a rodinnom živote bývajú verní a spoľahliví, hoci sa občas, kvôli vidine novej, nepoznanej slasti, dajú zlákať na zakázané chodníčky. Nakoniec sa však vrátia tam, kde odnepamäti patria.

22. 5. - 21. 6. GALA

Sladkí, všeobecne obľúbení a veselí ľudia sa rodia v tomto znamení. Ich silnou stránkou je komunikatívnosť, zvedavosť a čulý um. Kvôli vonkajšej kráse a uvravenosti ich niektoré introvertné citlivky považujú za povrchných, bez pevného jadra, ale je to omyl - nadchnú sa síce rovnako rýchlo ako sa zamilujú, ale ak si vytýčia racionálny cieľ, idú cieľavedome a systematicky za ním. V pracovnom, súktomnom aj ľúbostnom živote sa riadia heslom vyskúšať treba všetko, ponechať si len to najlepšie.

22. 6. - 22. 7. RENETA

Reneta, to je rodina, so všetkým, čo k nej patrí - s koreňmi hlboko v rodnej zemi, s konármi ako stvorenými na starostlivosť o deti. Ľudia z tohto ovocného znamenia bývajú empatickí, starostiví a domácky založení. Sú spravidla skvelými, hoci prísnymi rodičmi. Veľmi dobre sa uplatňujú v sociálnych povolaniach, ale aj v oblastiach, kde sa kladie dôraz na presnosť a spoľahlivosť. Bývajú vernými a nesebeckými priateľmi, na ktorých sa dá vždy spoľahnúť.

23. 7. - 23. 8. COX ORANGE

Čím viac slnka dostane, tým intenzívnejšie zažiari. Je kráľom svojho terirtória, šéfom (aj keď nie vždy oficiálnym) svojho oddelenia a veľmi dobre to vie. Miluje slnko, spoločnosť a obdiv. Má rád luxusné, šťavnaté a sladké pôžitky. Jeho extrovertná povaha môže na niektoré citlivky pôsobiť ohrozujúco a príliš živelne, no Cox je spravodlivým vládcom, slabšie a jemnejšie odrody rád vezme pod ochranu svojej stabilnej koruny.

24. 8. - 23. 9. CRIPPS PINK

Pod zvodnou, dokonalou šupkou sa skrýva pekne uptratané a vzorne štruktúrované jadro. Ružová dáma nerada prenecháva plynutie vecí náhode. V živote potrebuje istotu a stabilné, predvídateľné podmienky. Len tak sa dokáže naplno vyfarbiť. Ale potom to už ide - ak dostane všetko, čo potrebuje k rastu, odplatí sa stabilnou a kvalitnou úrodou. Nerada sa podriaďuje pravidlám iných a v partnerskom živote si tiež rada ponecháva dominanatnú rolu.

24. 9. - 23. 10. BRAEBURN

Toto jesenné znamenie si z prírodného rohu hojnosti nabralo plné náručie krásy, talentov a pozitívnych vlastností. Nájdeme ich v umeleckých a kreatívnych povolaniach, ale uplatnia sa aj ako inovatívni architekti a inžinieri. Tešia sa z priaznivého vplyvu Venuše, ktorý ich robí neodolateľnými. Bez lásky by uhynuli ako jablone na púšti. Ak čaro zamilovanosti vyprchá, poberú sa hľadať partnera inde, nezvykne im to trvať dlho.

24. 10. - 22. 11. GOLDEN DELICIOUS

Miluje dobrodružstvo, neznáša nudu. Ak by ste ho odložili kamsi do skladu, okamžite by stratil jas a sviežosť. Aby žiaril, potrebuje vzrušenie a obdiv, nebojí sa vystúpiť z radu a ukázať, čo vie. Má extrémne vyvynutý zmysel pre spravodlivosť a nechýba mu pevná vôľa. Máva vzletné ciele a dostatok energie na ich dosiahnutie. Aj v ľúbostnom živote vyhľadáva vzrušenie a spestrenie, nuda v partnerstve ho často vyháňa hľadať dobrodružstvo inam.

23. 11. - 21. 12. BOSKOOPSKÉ

Miluje slobodu, voľnosť, dobrodružstvo sa cestovanie, avšak rád sa vracia k rodnej hrude a tradíciám. V spoločnosti hýri šarmom a vtipy sype z rukáva, jeho irónia má však občas kyslú príchuť. Partnerské vzťahy mu v mladých rokoch nevychádzajú, sloboda a možnosť lietať sú preňho dôležitejšie. Ale raz príde čas, keď sa vybúrený a pokojný vráti do rodnej záhrady.

22. 12. - 20. 1. ONTARIO

Do tohto znamenia sa rodia ľudia s dobrou, pôvodnou a starou dušou. Nemusia sa vyhrievať na výslní a pretŕčať v žiare reflektorov, poznajú svoje tradičné kvality. Sú skôr tichí a rezervovaní, ale, presne ako tichá voda, ktorá brehy myje, aj veľmi cieľavedomí a vytrvalí. Ak napriek svojej hanblivosti a zdržanlivosti nájdu partnera, ktorý ich bude rešpektovať a nebude sa snažiť zmeniť ich, ostanú mu verní nadosmrti.

21. 1. - 19. 2. GRANNY SMITH

Toto sú hviezdni a jablční fičúri. Nezávislí individualisti so sklonom ku miernemu čudáctvu. Kreativita z nich len tak srší, priťahuje k nim ľudí zo všetkých kútov sveta. A to oni milujú - veľkú, neviazanú spoločnosť, umenie a štipôčku ezoteriky. Pre život s jedným-jediným životným patnerom jednoducho nie sú stvorení, ale zasa... práve toto znamenie verí najviac zo všetkých na čary, zázraky a moc ľúbostnej mágie.

20. 2. - 20. 3. JAMES GRIEVE

Jablčné citlivky. Sú to jemní, tichí a zasnení pútnici medzi dvoma svetmi. Z ponurej, konfliktmi zaťaženej reality unikajú do sveta fantázie. Majú silne vyvinutú intuíciu a spoľahlivý šiesty zmysel. Kde môžu, pomôžu. Vyznajú sa v intrigách a občas ich použijú len tak pre zábavu. Medzi nimi sa nájde veľa umelcov, spisovateľov a vedcov, mnohí z nich sa však príliš hanbia vyjsť zo svojej ulity a ich talenty ostávajú pre okolitý svet skryté.

Našli ste sa? Ja aj celkom áno. Každopádne som sa dobre pobavila. A o to na Silvestra ide. Pobaviť sa, pousmiať sa a do Nového roka vkročiť s dobrou náladou.

Šťastný Nový rok, priatelia. Nemusí nám ani veľa priniesť, len nech nám nič nevezme. Želám vám len to najlepšie.ier Text eingeben ...